Odzyskiwanie danych z macierzy RAID sumpty dodatkowo perspektywy.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Najlepsze metody skutecznego odzyskiwania danych z macierzy RAID

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 obsługa.
Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0+1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Jest to bardzo możliwe, aby odzyskać utracone dane z uszkodzonych lub zniszczonych dysków logicznych macierzy RAID. Tak, jest to możliwe. Istnieje kilka różnych narzędzi do odzyskiwania danych z dysków twardych, a wśród nich jest Raid Matrix Recovery Tool (RAM Disk) firmy Sun Microsystems. Narzędzie do odzyskiwania danych z macierzy RAID może być używane na każdym poziomie awarii macierzy, a nawet w przypadku zwykłej awarii samego dysku.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0,1 w rezolutne recepty.

Jest to możliwe, ponieważ oprogramowanie zostało zaprojektowane specjalnie do rozwiązywania problemów wynikających z awarii dysków. Bez względu na to, jak doszło do awarii dysku, RAM Disk może odzyskać Twoje ważne dane. Oprogramowanie było testowane przez 15 minut na każdym uszkodzonym dysku i przeszło wszystkie kontrole jakości i rygorystyczne testy. W rzeczywistości wszystkie testowane dyski uzyskały lepsze wyniki niż te, które nie uległy awarii, co oznacza, że można zaufać temu produktowi.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 jako zamysł firmy po uszkodzeniu.

Być może myślisz sobie, że nie można użyć programu komputerowego do odzyskania danych. To jest rzeczywiście prawda. Istnieje jednak wiele programów, które mogą być użyte do odzyskania ważnych danych, w tym słynny “ploter w”. To oprogramowanie może odzyskać usunięte pliki, ponownie zapisać sektor rozruchowy, usunąć Extiso, a także naprawić inne problemy, które mogą mieć wpływ na komputer.

Przywracanie danych z macierzy RAID sumpty dodatkowo realności.

Korzystanie z plotera w, aby przywrócić swoje dane jest łatwe do zrobienia. Możesz go użyć, najpierw pobierając, a następnie instalując oprogramowanie na komputerze. Po wykonaniu tych czynności należy otworzyć ” Odzyskiwanie macierzy RAID “. Będzie miał ikonę w zasobniku, która wygląda jak prostokątne kwadratowe pudełko z zaokrąglonymi rogami. To będzie główne okno, z którego można wybrać dyski, które chcesz odzyskać dane z. Kliknij na znak plusa obok każdej nazwy dysku i wpisz hasło, jeśli je pamiętasz.

Następnie należy wybrać dysk, który ma zostać odzyskany. Odbywa się to poprzez kliknięcie na przycisk “Wybierz”. Jeśli nie zmieniłeś hasła od czasu ustawienia go przed wykonaniem procedury, a następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie jednego. Następnie kliknij na zakładkę “przyrost”, dzięki czemu można określić, jaki numer będzie używany w arkuszu kalkulacyjnym.

Następnie wybierz ostatni dysk po lewej stronie i kliknij na zakładkę “Format”. Tutaj powinieneś wprowadzić nazwę dla nowego dysku. Masz również możliwość zmiany partycji dla dysku. Ostatnim krokiem jest kliknięcie na przycisk “finish”.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0,1 komu można zawierzyć takie usługę.

Następną rzeczą, którą należy zrobić po skonfigurowaniu odzyskiwania macierzy RAID jest odłączenie wszystkiego z wyjątkiem komputera, który będzie wykonywał proces odzyskiwania macierzy Raid. Następnie należy otworzyć arkusz kalkulacyjny, zlokalizować wszystkie dyski, które chcesz umieścić w RAID. Będzie to obejmować cztery główne partycje, które zostały utworzone w kroku pierwszym powyżej. Następnie należy kliknąć na ikonę “Dodaj dyski” znajdującą się po lewej stronie arkusza kalkulacyjnego.

W następnym akapicie opiszemy szczegółowo, jak odzyskać dysk, gdy zlokalizowanie danych stanie się niemożliwe. W szczególności odnosimy się do przypadku, w którym przeprowadzono proces odzyskiwania macierzy RAID, a dysk, który był bezużyteczny, stał się czwartym podstawowym dyskiem w komputerze. Jeżeli po ponownym uruchomieniu komputera, przeprowadzeniu procesu odzyskiwania macierzy RAID i nadal nie można uzyskać dostępu do pozostałych dysków, najbardziej prawdopodobne jest to, że pozostałe dwie partycje podstawowe w systemie są fizycznie nieużyteczne.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *